CONGRATULATIONS!!
Megan Agresta (Mayfield) - TEACH
Anthony Ahmad (Brush) - Business Academy
Maria Arth (Mayfield) - Cosmetology/Mayfield
Brandon Best (West Geauga) - Environmental Education
Josh Bialosky (Beachwood) - Marketing
Lauren Boral (Chagrin Falls) - Medical Technologies
Maxwell Brinton (South) - Information Technology & Programming
Maxwell Brodzinski (South) - Performing Arts Academy
Shayla Brooks (Richmond Hts) - CADD Engineering Technology
Mathew Buck (South) - Information Technology & Programming
Elizabeth Burton (North) - Interactive Media
Branika Campbell (Brush) - Medical Technologies
Allison Carter (North) - Licensed Practical Nursing
Madison Chaitoff (Solon) - Performing Arts Academy
Amy Chen (Brush) - Marketing
Maya Cohen (Orange) - Marketing
Lara Cox (Solon) - Fire/EMS Training Academy
Dylan Cummings (Brush) - Information Technology & Programming
Justin Daher (Mayfield) - CADD Engineering Technology
Katie Darrah (West Geauga) - Medical Technologies
Victor Di Cerce (North) - Information Technology & Programming
Nicholas Erholm (Orange) - Performing Arts Academy
Abby Florman (Mayfield) - Travel, Tourism & Hotel Management
Angelina Fornaro (West Geauga) - Medical Technologies
Jamie Frayman (Beachwood) - Marketing
Bella Garcia (West Geauga) - Marketing
Rayne Gasbarrino (West Geauga) - Environmental Education
Promise Gordon (Mayfield) - Medical Technologies
Giovanna Grand (Mayfield) - Cosmetology/Mayfield
Maya Granot (Beachwood) - Marketing
Camille Hohl (Beachwood) - Marketing
Emily Jenks (Beachwood) - Performing Arts Academy
Neil Kelly (Beachwood) - Performing Arts Academy
Autumn Key (Orange) - Performing Arts Academy
Nate Kucera (West Geauga) - Marketing
Alexis Lanning (North) - Licensed Practical Nursing
Jordan Leb (Orange) - Marketing
Ethan LePage (Richmond) - Construction Trades
Steven Levand (South) - Fire/EMS Training Academy
Madison Lewis (Mayfield) - Marketing
Abby Lowden (South) - Licensed Practical Nursing
Ethan Macula (Mayfield) - CADD Engineering Technology
Jack Makee (West Geauga) - Marketing
Willem Mascha (North) - CADD Engineering Technology
Alexandra McCullough (North) - CADD Engineering Technology
Angelle McIntire (West Geauga) - Business Academy
Ashleigh Mitchell (Mayfield) - Medical Technologies
Natasha Moody (Mayfield) - Information Technology & Programming
Karley Mosley (Brush) - Construction Trades
Danniele Patterson (Mayfield) - TEACH
Olivia Pecharka (West Geauga) - Marketing
Matthew Peluso (Aurora) - Marketing
Samantha Perry (South) - Medical Technologies
Noah Pigza (South) - Performing Arts Academy
Stefan Randjelovic (Mayfield) - Information Technology & Programming
Clara Rose (Solon) - Digital Arts & Technology
Zachary Saxton (Orange) - Information Technology & Programming
Philip Schnee (Beachwood) - Marketing
Caila Schold (Orange) - Performing Arts Academy
Jared Serre (Mayfield) - Digital Arts & Technology
Antoinette Shell (North) - Construction Trades
Cayla Sims (Brush) - CADD Engineering Technology
Kayla Sliez (South) - Licensed Practical Nursing
Caitlin Speyer (West Geauga) - Medical Technologies
Matt Stovsky (Beachwood) - Marketing
William Tinsley (Chagrin Falls) - Performing Arts Academy
Julia Tomlinson (Solon) - Interactive Media
Marko Varga (North) - Information Technology & Programming
Caitlin Weber (North) - Licensed Practical Nursing
Julia Winans (Mayfield) - Cosmetology/Mayfield
Ashonti Wright (Richmond Hts) - Medical Assisting